Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, özellikle
bağlama büyüsüevli çiftlerin eşlerini zinadan men etmek için   yaptırmak istediği çalışmalardır. Buradaki temel amaç hem ruhani hem fiziksel olarak eşinin kendinden başkasını gözünün görmemesini sağlamak ve eşinden başkası ile birlikte olamamasını sağlamaktır.  Sevdiğini kendine bağlama. Aşk ve muhabbet celbi, Mücerrep ile sevdiğini aşk ve muhabbetiyle kendine aşık etme büyüleri. Burada bahsi geçen konu büyü diye nitelendirilmiştir. Aslında büyü yapmadan günahlardan uzak durarak yapılacak ulvi ve manevi bir hizmet alarak isteğinize ve muradına uygun bir bağlama muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü           

Aşık edeceğiniz kişiye işlem yapabilmek için adı anne adı ve doğum yılı gerekecektir. Sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi yaptırabilirsiniz. Etkisi ve süresi yapılacak işe ve isteğinize göre değişir. 

bağlama büyüleri

Bağlama Büyüsü” için 18 yorum

 • Serap

  (Ocak 1, 2017 - 9:30 am)

  Hocam merhaba nasılsınız ben Nazan kocam içki içiyordu beni başka kadınlarla aldatıyordu ben sizi aramıştım işlem yapmıştık hocam şimdi eşim benden başkasını gözü görmüyor çocuklarına sahip çıkıyor sizlerin hakkını ödeyemem hocam.

 • Kenan

  (Ocak 2, 2017 - 1:46 pm)

  Arkadaşlar merhaba bende fırat hepside parayı aldı bir daha telefonlara dahi bakmadılar fırat hocayı buldum konuştum olmayacağına inanmadım ama genede yaptırdım çok şükür muvaffak olduk işlemlerde ama gerçekten çok etkili yaptığı işlemler Allah ondan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

 • Ecem

  (Ocak 2, 2017 - 8:10 pm)

  Hocam merhaba nasılsınız beni hatırladınız mı ben elif kocam beni bir pavyon kadını ile aldatıyordu ve bizi terketmişti bende size bağlama işlemi yaptırmıştım hocam bu gün 4 gün ve eşim beni aradı görüşmek istedi gittim bende özür diledi ve dönmek istediğini söyledi bende kabul ettim çocuklarım için hocam sizden Allah razı olsun sizi arıyacam hocam gereken başka bir şey varsa yapalım lütfen sizi herkese önerecem hocam maşallah çok etkili işlemleriniz Allah ilminizi daim etsin.

 • Akın

  (Ocak 3, 2017 - 10:25 am)

  hocam hayırlı geceler ben hakan mardinden hocam daha önce size işlem yaptırmıştım eşim için ben dış göreve gittiğimde eşim evde durmuyordu çoçukla ilgilenmiyordu siz bağlama işlemi yapmıştınız hocam sizden allah razı olsun şimdi eşim benden habersiz hiç bir yere gitmiyor evden ayrılmıyor hocam ben geldiğimde ise bana öyle güzel hizmet yapıyor hocam sizin hakkınızı nasıl öderim ben allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

 • BÜŞRA

  (Ocak 3, 2017 - 2:47 pm)

  merhaba bende bağlama büyüsü yaptırdım ama hala bir başkasına bakmaz benden vazgeçmez düşüncesi oluşmadı o hissi vermedi zamanla olur mu bilmiyorum benden başka bişey yada birini düşünmemesi gerekir bu işlemden sonra umarım öle olur sizlerin yazdıkları çok güzeel inşallah bigün bende böle yazarım

 • Hanım

  (Ocak 4, 2017 - 1:35 pm)

  fırat hocam tek çarem siz kaldınız benim kendi canımdan bile çok sevdiğim biri var ama suan onu kaybetmek üzereyim bağlama ve aşk büyüsü yapıyormussunuz lütfen bana yardım edin onu kaybetmek istemiyorum onu canımdan bile çok seviyorum hep yanımda kalsın istiyorum evet sevdiğini biliyorum ama benden vazgeçmesin yalvarırım size bana yardım edin bu iş kaç para olur

 • Berna

  (Ocak 4, 2017 - 9:49 pm)

  Berna ben. Beni kocam aldatıyordu ve hiçbir şey hissettirmemeye çalışıyordu. Ama kadınlar hisseder. Eve geç gelmeler afralar tafralar. 4 çocuğum var ve ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Sağ olsun fırat hocaya ulaştım ve bana yardım edebileceğini söyledi. Pek de bir büyük bir umut beslemiyordum ama belki olabilir diye fırat hocaya Bağlama büyüsü yaptırdım. fırat hocayı çok sevdiğim bir arkadaşım önermişti. Yazdığı şeyin etkisi çok güçlü çıktı. Kocam eve bağlandı ve aramızı açan o kadından kurtulduk. Şimdi yeniden mutluyuz ve kocamın göz dışarda değil. Elbette bunda Medyum fırat hocanın Bağlama Büyüsü çok etki etti. Kendisine teşekkür ederim.

 • Rabia

  (Ocak 5, 2017 - 10:55 am)

  Adım Rabia 23 yaşındayım. Antalya’da oturuyorum. Sevdiğim kişi ile 3 yıldır çok iyi anlaşıyorduk. Artık ne olduysa aramıza karar kediler girdi. Yüz vermemeye başladı. Gerçekten sinir bozucu bir şeydi. İlişkimizi bitirme noktasına geldik. Telefonlarıma yavaş yavaş cevap vermemeye başladı. Konuşunca biri iki dakika sonra kavga etmeye başladık. Ondan vaz geçmek istemiyordum. Neticede insan gerçekten sevebileceği insanı bir kere buluyor.
  İnternette araştırma yapmaya karar verdim. Bir büyü yaptırarak sevdiğim kişiyi kendime bağlayacaktım. Bir medyum ile görüştüm ve bir haftaya kadar kesin olarak sevdiğim erkeğin bana döneceğini söyledi.
  Bir ay geçti hiçbir kayda değer gelişme olmadı hatta her şey daha kötüye gitti.
  Sonra Medyum fırat hoca sağ olsun ona ulaştım ve “bağlama büyüsü” yapmaya karar kıldık. Bir ay geçmeden inanılmaz olumlu değişimler yaşandı. Tesadüf mü bilemiyorum ama sevdiğim adamın beni çok sevdiğini artık biliyorum.

 • MURAT

  (Ocak 5, 2017 - 1:42 pm)

  Saygıdeğer fırat hocam sizler hollandadan takip etmekteyim uzun süredir ve hakkınızda olan güzel yorumlarınızıda tekip ediyorum wev sayfanızdan benimde uzun süredir sevgilimle yaşamış olduğum sorumlar var bunların düzelmesi konusunda çok bekledim ama ilişkim düzelmiyor sabır sabır buda bir yere kadar sayın hocam benim sizden ricam benim sevgilime bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bana bu konuda lütfen yardımcı olun bağlama büyüsü kısa sürede kesin sonuç veriyormuş takibime göre yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

 • Özge

  (Ocak 6, 2017 - 12:50 pm)

  hocam bana ne büyüsü yaptınız bilmiyorum ama bukadar olur diyorum erkek arkadaşım süt dökmüş kediye döndü canım sevgilim sadece sana olan sevgimden yaptım bütün bunları hiç pişman degilim az kalsın ayrılıyoduk allah razı olsun hocamdan

 • Cemre

  (Ocak 6, 2017 - 3:22 pm)

  ben de bağlama büyüsü yaptırdım sönuçlara inanamadım. Daha önce duymadığım güzel sözler-çiçekler almalar birbirinden hoş sürprizler. bu kadar sevilebileceğimi bilmiyordum. Bağlama büyüsü çok etkili bir büyü imiş anladım. Acaba etkisi ne kadar sürer? fırat hocam yanıt verirseniz sevinirim…

 • Cemra

  (Ocak 7, 2017 - 11:11 am)

  ben de bağlama büyüsü yaptırdım sönuçlara inanamadım. Daha önce duymadığım güzel sözler-çiçekler almalar birbirinden hoş sürprizler. bu kadar sevilebileceğimi bilmiyordum. Bağlama büyüsü çok etkili bir büyü imiş anladım. Acaba etkisi ne kadar sürer? fırat hocam yanıt verirseniz sevinirim…

 • Yel

  (Ocak 7, 2017 - 4:52 pm)

  15 günde etkili bağlama büyüsü yapan tek medyum tanıdım oda medyum fırat hoca medyum melih hocaya 2 ay önce bir bağlama büyüsü çalışması yaptırdım kendisinden allah razı olsunki dediği çıktı bana bekle sadece sabret eşin o kadını bırakıp sana geri gelecek dedi ve dediğide oldu ben bu kadar etkili bir medyum yada hoca ilk defa tanıdım en iyi medyum fırat hocadır bana kalırsa sizlerede tavsiye ederim kendisi bir çok medyum arasında garantili medyum diyebilirim fırat hocam senin ellerinden öperim selametle kal.

 • sevda

  (Ocak 8, 2017 - 11:54 am)

  arkadaşlar medyum fırat ile çalışan kimler var bana yorumlarınızı yazarmısınız nasıl sonuçlandı kaç günde sonuç aldınız

 • Nisanur

  (Ocak 8, 2017 - 1:00 pm)

  bende medyum fırat hocadan çok memnun kaldım hem ilgilendi hemde dediği gibi dediği zamanda derdime çare oldu dedikleri çıktı işlem olumlu sonuçlandı allah razı olsun.ben gerçek bir yorumcuyum sahte değilim.derdi yüzünden medyum fırat hocaya başvurmuş ve derdine derman bulmuş biriyim.

 • Burak

  (Ocak 8, 2017 - 4:49 pm)

  benim çok büyük sorunlarım vardı daha önce iki medyum denedim ikiside fos çıktı sonra medyum fırat hocanın ismini okudum bütün sitelerde ondan övgüyle iyi bahsediliyordu birde onu deneyeyim dedim sağolsun eşimi bana geri getirdi eşimle olan kavgalarımız bitti 14 günde herşey eski haline normale döndü

 • Yaprak

  (Ocak 9, 2017 - 9:15 am)

  bende medyum fırat hocayla çalışmaya başladım 20 günlük çalışmamız olacak inanıyor ve güveniyorum kendisine hangi yorum sitesine baksam herkes medyum fıratla çalışıyor demekki bir bildikleri var

 • Pel

  (Ocak 9, 2017 - 2:41 pm)

  Beni eşim ter ketti gitti İnternet,te araştırırken fırat hocaya rastladım ve aradım konuştuk kızım sen merak etme dedi onu sana bağlıyacam dedi tamam dedim hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sağ olsun yaptı ve gerçekten inanılır gibi değil 3 günde kocam evine döndü tekrar bu olacak şey değil fırat hocam sizden Allah razı olsun imkansızı başardınız ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir