Hakkında

hakkında, medyum, medyumlar, medyum fırat hoca, büyü, büyücülük, medyumlukMedyum Fırat Hoca (asıl adı; Froth Sinharib) 1960 yılında Mısırda doğdu.1987 yılında mısırda EL EZHER üniversitesinden mezun oldu. Abd-el latif islam tıppı üzerine yahudi filozofu ve astronomi dalında eğitimini tamamladı. Medyumlar büyü ve büyücülük üzerine ilgisinden dolayı süryani, ermeni ve hristiyan dinleri üzürine çalışmalar yapıp makaleler yazmaktadır.

Yıllardır yaptığı çalışmalar ile ileri gelen medyumlardan Fırat Hoca yaptığı çalışmaları ile sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Günümüzdeki medyumlar hakkında inançlarını koruyamadıkları için böylesine derin meşakkatli bir ilmi yerine getiremiyorlar, Medyum Fırat Hoca ile işlem yapanlar görüyorki haklarında ne var ise yalan veya doğru ortaya çıkıyor ve en kısa zamanda isteklerine eriyorlar.

Medyum Fırat Hoca Hakkında

Medyum Fırat Hoca (Froth Sinharib), Brian Inglis’in yanında talebeliğini tamamlayıp icazet aldığı günden bugüne insanlara hizmet vermektedir. Ruhsal yetenekleri çok küçük yaşta ortaya çıktı, ve gittikçe gelişerek insanlara faydalı olmak için hizmet vermektedir.

Fırat hoca temel eğitim görmüş, normal bir bilince sahip ve doğduğu yörenin şivesiyle konuşan bir insan, ama transa girdikten sonra 26 dil konuşuyor bu dillerin arasında almanca, fransızca, elemence, 4 italyan diyaleği, çekçe, arapça, japonca, ispanyolca, rusca, türkçe, ibranice, arnavutça çeşitli afrika diyaligleri latince, çince, modern yunanca, polonyaca, suriye ve antik yunancada var.

 

Brian Inglis’in talebelerinin arasında yer alan medyum fırat hoca (Froth Sinharib) hocasının ona verdiği ilimlerle ve doğuştan olan yetenkleriyle herkesin göz odağı olmayı başarmıştır.              

Brian Inglis’in hocası medyum carlos mirabelli’dir.

Medyum Fırat Hoca mardin dar geçit kilisesinde yüzyüze insanlara halen hizmet vermektedir, daha çok insanlara ulaşabilmek adına ve sanal alemde insanları dolandırarak paralarını gasp eden sanal medyum sitelerinin önüne geçebilmek adına bu siteyi kurdurmuştur.

 

E-Posta : medyumfirathoca@hotmail.com
Telefon : 0539 653 35 01
7/24 Mail ve Telefon Desteği. Çekinmeden Arayın…

 

Hakkında” için bir yorum

  • ismail

    (Eylül 17, 2017 - 1:08 pm)

    merak ediyorum yüzyüze görüşmek mi gerekiyor illa mardine gelemiyebirim bide hayatımda o kadar cok sorunum var ki hersey için 2. bir sans istiyorum böyle bir büyü yada muska varmı herseyın daha iyi olması düzelmesi için sıkıntı ve üzüntülerden kurtulma isteklerin gerçekleşmesi için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir