Papaz Büyüsü

papaz büyüsü, papaz büyüsü nedir, papaz büyüsü bozma, medyumfırathoca papaz-buyusuPapaz Büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır. Tüm büyülerde olduğu gibi orta çağ – pagan inanış kültüründen ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, Hristiyanlıkla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmaz.

Papaz Büyüsü

Toplum büyücüye değil, büyüye isim takar. Bu nedenle, büyü yapılırken kullanılan materyaller ve büyü sırasında kullanılan ifadeler büyünün adlandırılmasında esas teşkil eder.(Örn. Domuz yağı Büyüsü, Yarasa Kanı Büyüsü, Saç Büyüsü…) Büyü yapılırken anlaşılmayan, duyulmayan sözler ve ifadeler varsa o zaman büyüyü yapan kişinin kimliği veya kullandığı dil ön plana çıkar.(Örn. Vodoo Büyüsü, Buda Büyüsü…)

Bu bakış açısından medyum değerlendirdiğimizde papaz büyüsü ismi, İbranice sözler ve Süryani alfabesi kullanılması nedeniyle bu ismi almıştır. Yani Papazlar tarafından yapılmazlar. Gerçekte, Hristiyan din adamları da bu tür uygulamalara şiddetle karşı dururlar.

Papaz Büyüsü” için 47 yorum

 • Mehtap

  (Şubat 2, 2017 - 11:58 am)

  bundan üç ay önce eşimle ilgili çok büyük sıkıntılar içersindeydim birkaç medyumla çalışmama rağmen hiçbir sonuç alamadım 10 gün önce medyum fırat hocayla çalışmaya başladım gerçekten çok başarılı ve olumlu sonuçlar aldım normalde buraya yazmıcaktım ama insanların dolandırılmasına daha fazla göz yumamadım, fırat hocadan allah razı olsun

 • Burçen

  (Şubat 2, 2017 - 11:59 am)

  Arkadaşlar bende fırat hocayla bir tılsım çalışmasında bulundum 3 seans surdu hazırlamamız gerçekten deydi ben cok memnun oldum memnun kaldım tavsiye ederim

 • GÜVEN

  (Şubat 2, 2017 - 11:59 am)

  İnsanlara anlatarak ikna edemeyeceğiniz bir şey gibi görünebilir ancak fırat hocayla yaptığımız çalışmalardan inanılmaz sonuçlar aldım. En ufak bir şüpheniz olmadan gidip kendisiyle görüşebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 • Deniz

  (Şubat 2, 2017 - 12:00 pm)

  Araya girilen kişiler yüzünden az kalsın nişanlım benimle nişanı atıp başka bir kadınla nişanlanacaktı. Neyse ki Medyum fırat hocayı buldum da yaptığımız birkaç seanslık çalışmanın ardından nişanlımla aramızdaki problemleri hallettik ve onu geri kazandım. Kesinlikle tavsiye ediyorum internette gördüğünüz diğer medyumlarla boşuna vakit kaybetmeyin. Ben denedim oldu, size de yardımı olsun.

 • Merdane

  (Şubat 2, 2017 - 12:00 pm)

  Selamlar Medyum fırat hocamızın vefkini aldıktan 4 gün sonra boşanma eşiğine geldiğimiz kocamla işleri yoluna koyduk. Kendisi sebep bile göstermeden benden ayrılmak istediğini söylüyordu. Ama fırat hocamızın işlemleriyle yuvamı kurtarmış oldum çok şükür.

 • Nira

  (Şubat 2, 2017 - 12:00 pm)

  Nişanlımla çok ciddi problemler yaşıyorduk, ailesi beni istemediği için iş nişanı atma noktasına kadar varmıştı. Bir süre sonra kendisinin de bana karşı tavırlarında olumsuzluk sezdim. Büyü yapıldığı şüphesiyle Medyum fırat hocamıza gittim ve kendisiyle yaptığımız işlemler sonucunda işleri yoluna koyduk. Ailesini karşısına alarak bana evlenme teklif etti. Şu an sevdiğim adamla mutlu bir aile hayatı yaşıyorum. Benzer bir problem yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.

 • huriye

  (Şubat 2, 2017 - 12:01 pm)

  İnanılmaz gerçekten bu yola başvurup olumlu sonuç alacağım aklımın ucundan dahi geçmezdi ama Medyum fırat hoca gerçekten hayatımdaki sorunları saptama ve çalışmalarıyla olumsuzlukları bozma konusunda hayret verici bir şekilde başarılı çıktı. Benzer bir durumda kalırsam tekrar gidecceğim, bütün arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum zaten.

 • Zerda

  (Şubat 2, 2017 - 12:02 pm)

  Uzun zamandır hem kendi akrabalarım hem de eşimin akrabaları tarafından başımıza bin türlü iş açılıyordu. Yakın arkadaşımla bir gün kahve içerken bana bir hocaya görünmemi önerdi. Böyle şeylere inanmadığım için ilk başta umursamadım. Ancak problemlerimiz çoğalınca son çare olarak deneyeyim dedim, kendisinden numarasını aldım. Aradığım kişi fırat hocaydı ve yaptığımız çalışmalardan sonra hayatımız inanamayacağım kadar düzene girdi. Hatta fırat hocayla görüştüğümü bilmeyen eşim geçen gün bana “Fark ettin mi artık uğraşmıyoruz şunlarla” dedi. Ben de kendisine durumu anlattım. Şimdi o da benimle bir gün fırat hocayı ziyaret etmek ve kendisine çok teşekkür etmek istiyor. Siz de mutlaka gidin, inananmamazlık etmeyin.

 • Kırgınkanat

  (Şubat 2, 2017 - 12:03 pm)

  kırıkkanat der ki:
  Nişanlımla yaşadığımız problemler katlanılamaz boyutlar ulaşmıştı. Gün aşırı kavga ediyorduk ve kendisi sudan sebeplerden problem çıkarıp sözü ayrılmaya kadar getiriyordu. Benden önce sorunlu ayrıldığı ve peşini bırakmayan eski sevgilisinin büyü yaptırmış olduğunu düşünerek bir çözüm aradım ve internette en çok karşıma çıkan isim olan Medyum fırat hocaya danışmaya karar verdim. Tahminimde haklı olduğumu fırat hocayla görüşmemizin ardından öğrenmiş oldum. Derhal birkaç işlemlik bir seansa aldı beni hocamız. Seans bittiğinde nişanlımın bana karşı olan ters davranışları tamamen bitmiş, onun yerine ilk tanıştığımız günkü gibi bana aşık bir adam gelmişti. Önümüzdeki yaz için düğün planlarını bile hazırladık, fırat hocama sonsuz teşekkürler.

 • Nazar

  (Şubat 2, 2017 - 12:04 pm)

  Kayınvalidem beni hiç sevememişti. İstediği başka bir gelin adayı varmış. Medyum fırat kayınvalidemi bana bağlama çalışması ve şirinlik muskası yaptı. Şimdi aramız çok iyi kesinlikle işe yaradı.

 • Müjde

  (Şubat 2, 2017 - 12:04 pm)

  Hayatımda her şey uzun zamandır ters gidiyordu. Ne iş hayatım nede aşk hayatım rayında değildi. Medyum Fırat kısmet açma ve evlilik çalışması sayesinde hayatım düzene girdi. Aşkta da işte de herşey mükemmelleşti

 • Zeynep

  (Şubat 2, 2017 - 12:05 pm)

  Merhaba. Ben 36 yaşında bir bayanım. Yaşımın ilerliyor olmasına rağmen bir türlü kısmetimi bulamıyordum. Son çare olarak gittiğim Medyum fırat hoca benimle birkaç çalışma yaptı ve üstümde büyü olduğunu söyledi. Çok şükür 15 gün içinde üzerimdeki büyüyü kaldırdı. O hafta sonu şu an nişanlım olan kişiyle tanıştım. Sebebini bilmediğiniz bir şekilde yanlış giden bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız mutlaka gidip Medyum fırat hocaya görünün. Kendisi inanılmaz yardımsever ve sıcakkanlı bir insan. Ne kadar teşekkür etsem az.

 • Fatma

  (Şubat 2, 2017 - 12:06 pm)

  Evlendikten sonra eşimin ailesinin yanına Kastamonu’ya yerleştim ancak ne yaparsam yapayım bir türlü benden memnun olmuyorlardı. Zaten kendi işleri de yolunda gitmiyordu ama kocam dışında herkes bana kinli gibiydi. Medyum fırat hocamla görüştükten sonra üzerimde bir büyü olabileceğini söyledi ve bana bir vefk yolladı. Yemin ediyorum iki hafta içinde herkesin bana karşı tavırlarında gözle görülür bir değişme oldu. Sonrasında kayınvalideme de tavsiye ettim. Önce biraz yanaşmaz gibi oldu ama hocamız kendisiyle bir muska çalışması yaptı ve sonuçlarını kendii de gördü. Artık evimizde her şey çok yerinde, huzurum yerinde. Çok teşekkür ediyorum fırat hocama.

 • Sevgi

  (Şubat 2, 2017 - 12:06 pm)

  Ne zaman ilk başladı bilmiyorum ama sürekli bir iç huzursuzluğum oluşmaya başladı. Gittiğim psikologlardan hiçbir verim alamıyordum, içim sıkışıyordu böyle. Bu, doğal olarak ilişkime de yansıdı ve eşimle ayrılma noktasına geldik. Henüz çocuğumuz da olmadığı için eşim ayrılmayı kafasına koymuştu. Tavsiyeler üzerine gittiğim Medyum fırat hocamız üzerimde papaz büyüsü olduğunu söyledi. Birkaç hafta içinde yaptığı bozma işlemleriyle bu sorunu aştık çok şükür. Ayrıca bir tılsım işlemi de yaptık böylece kocamı da geri kazanmış oldum. Herşey için çok teşekkür ederim hocama.

 • Berral

  (Şubat 2, 2017 - 12:07 pm)

  Slmlar, ben 14 yilddir Paris’te yasiyan bir bayanim. Turkiye’de evlenip Kocamin isleri dolayisiyle Paris’e yerleşmek durumunda kaldik. Ancak evliligimiz son donemlerde oldukca kotuye gidiyordu. Turkiye’ye her tatilde gelip ailemi ziyaret ediyorum. Ablamin tavsiyesi üzerine Medyum fırat hocaya gidip danismak istedim. Kendisiyle birkac islem yaptik, hem banim icin hem de kocam icin iki adet muska hazirladi. Paris’e dondugumde esimin montunun ic cebine muskayi koydum. Simdi aramiz düzeldi, evliğimizdeki sorunlari konusup hallettik, benden ayrilmak istemediğini ve beni kaybetmek istemediğini söyledi. Siz de kesinlikle denemelisiniz ben yine isim dusse Fransa’dan kalkip gelirim, hazir yakinlarinizdayken mutlaka kendisinden faydalanmalisiniz.

 • papatya saçl

  (Şubat 2, 2017 - 12:07 pm)

  Benim dünyalar güzeli bir sevgilim vardı. Ama kızın ailesi çeşitli şeyler bahane ederek kızı benden uzaklaştırdılar. Sonra da o üniversite için istanbula gitti. Ama benim gözüm ondan başkasını görmüyordu. Kalkıp peşinden gittim ama benimle görüşmedi bile. Ben de son çare fırat hocama başvurdum. Gercekleştirdiği işlemlerden sonra çok şükür sevgilim engellerimi kaldırdı. Sonra da mesajlarıma çok güzel cevaplar vermeye başladı. Şimdi de eskisinden çok daha tutkulu bir şekilde ilişkimize yeniden başladık. fırat hocama kurtardığı bir genç olarak çok teşekkür ederim.

 • papatya saçlım

  (Şubat 2, 2017 - 12:07 pm)

  Benim dünyalar güzeli bir sevgilim vardı. Ama kızın ailesi çeşitli şeyler bahane ederek kızı benden uzaklaştırdılar. Sonra da o üniversite için istanbula gitti. Ama benim gözüm ondan başkasını görmüyordu. Kalkıp peşinden gittim ama benimle görüşmedi bile. Ben de son çare fırat hocama başvurdum. Gercekleştirdiği işlemlerden sonra çok şükür sevgilim engellerimi kaldırdı. Sonra da mesajlarıma çok güzel cevaplar vermeye başladı. Şimdi de eskisinden çok daha tutkulu bir şekilde ilişkimize yeniden başladık. fırat hocama kurtardığı bir genç olarak çok teşekkür ederim.

 • Cennet

  (Şubat 2, 2017 - 12:08 pm)

  Merhabalar, doğuştan çeşitli rahatsızlıkları olan kızımın hastalığı ilerleyip modern tıp çaresiz kalmaya başladıkça ben de çözümü farklı şekillerde aramaya başladım. Çalıştığım yerde temizlik işlerine yardımcı olan bir bayan bana fırat Hoca’dan ve kendisinden yardım alan akraabalardan bahsedince kendisiyle iletişime geçtim. Söz verdiği gün ve saatte işlemlerimi bana ulaştırdı. Kafama takılan her türlü soruda kendisinden cevap alabildim. Ödemeyi aldıktan ve işlemleri yolladıktan sonra dahi sorularımı yanıtlamaktan çekinmedi. Kızıma bir vefk hazırladı. Çok şükür hastalığında gözle görülür derecede iyileşmeler var. İnşallah tamamen geçecek. Doktorları da çok şaşkın bir şekilde durumundaki iyileşmeleri gözlemliyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • Bahar

   (Ağustos 18, 2017 - 12:43 am)

   Firat hocanin adresi varmi kardeşlerim bende gitmek istiyorum

 • GÜLSÜM

  (Eylül 1, 2017 - 1:22 pm)

  BENDE DE YAPILI BİR İŞLEM VARMIŞ. İNANMADIM İLK BAŞTA FIRAT HOCAYI ARADIM BELİRTİLERİ SÖYLEDİM. ÇOK ESKİDEN YAPILMIŞ BİR BÜYÜ DEDİ. 10 GÜNDE HALLEDERİM DEDİ. BAŞLADIK ÇALIŞMAYA SONUÇ BAŞARILI. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KENDİSİNE.

 • SEVGİ

  (Eylül 2, 2017 - 10:21 pm)

  BU PAPAZ BÜYÜSÜ NE TÜR Bİ İŞLEM NELER KULLANILIYOR? HOCANIN YANINA GİTMEK GEREKİYORMU YOKSA UZAKTAN İŞLEM UYGULANIYORMU? YAPTIRAN VARSA YAZABİLİRMİ??

 • Gamze

  (Eylül 3, 2017 - 4:55 pm)

  Merhaba bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum arkadaşlar lütfen bana bu konuda yardımcı olun nasıl bir büyü ve etkileri çok mu var?

 • Papaz Büyüsü

  (Eylül 4, 2017 - 6:22 pm)

  papaz büyüsünde iyi olan bir kaç medyum duydum bunlardna biride medyum fırat hoca aranızda papaz büyüsü yaptıran arkadaşlar varmı?

 • HAYRİYE

  (Eylül 5, 2017 - 11:19 am)

  bende papaz büyüsü işlemine başladım bakalım kaç gün sürecek çok merak ediyorum arkadaşlar umarım güzle olur sonucunu buradan başlaşırım daha 4. gündeyim ve hocam sabırlı olmamı söyledi

 • BÜŞRA

  (Eylül 7, 2017 - 5:22 pm)

  Medyum Fırat hoca ile çalıştığım için çok mutluyum beni yarı yolda bırakmadı ve bana her zaman yardımcı oldu hocamın dedikleri yaptığım sürece herşey yolunda gitti sizde biraz sabırlı olun ve sonuçları bekleyin göreceksiniz ki herşey güzel olacak bnden demesi

 • SEYFETTİN

  (Eylül 8, 2017 - 8:18 am)

  Arkadaşlar Medyum Fırat Hoca‘dan papaz büyüsü ile ilgili çalışma yaparak memnun kalan var mı ne olur yazsın buraya, ben de arayacağım ama aramadan önce güvenmek istiyorum?

 • SEYFETTİN

  (Eylül 9, 2017 - 5:17 pm)

  Allah Fırat Hoca’dan razı olsun, karımlabana yapılan papaz büyüsünü, bizim üzerimizden söküp aldı resmen. ücret konusunda da yardımcı oldu çok sağolun Hocam, iyi ki varsınız.

 • MERAL

  (Eylül 10, 2017 - 1:17 pm)

  Eşimden ayrılmak istiyorum ailemin zoru ile evlendirildim ve hiç sevmedim sevmeye çalıştım ama bir türlü sevemedim onunda beni çok sevdiğine inanmıyorum ve benden soğumasını beni bırkamasını isityorum cunku ben onu bırakırsam deliye döner ve bana zarar verir diye korkuyorum bu yüzden onun beni dırakmasını istiyorum lütfen bana yardımcı olun hangi büyüyü yaptırsam benden soğur ve beni bırakır hocam

 • HELİN

  (Eylül 11, 2017 - 2:15 pm)

  Medyum Fırat hoca size papaz büyüsü yaptırmak isityorum ama çok etkili bir büyü olduğu için daha sonra vazgeçersem nasıl olur bu büyüyü bozdıurmakta yaptırmak kadar zormuş diye duydum ama bilemiyorum kafam çok kaırşık

 • BERRİN

  (Eylül 11, 2017 - 4:14 pm)

  Papaz büyüsü kadar etkili bir büyü görmedim arkadaşım söylemişti medyum fırat hoca papaz büyüsünde çok iyi diye bende aradım fırat hocayı papaz büyüsü çalışmaısna başladık biraz uzun sürdü ama beklememe değdi sonuçu süper çok etkili büyü ve fırat hoca gerçekten papaz büyüsünde çok iyi medyum

 • SERDAR

  (Eylül 12, 2017 - 7:15 pm)

  Bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum ama hangi medyum daha iyi bu konuda tam bilmiyorum medyum fırat hocayı buldum internetten araştırırken medyum fırat hocaya papaz büyüsü yaptıran arkadaşlar varsa bana yazabilirler mi?

 • kadriye

  (Eylül 16, 2017 - 5:13 pm)

  Medyum Fırat hoca ile çalıştığımdan beri işlerimin hepsi güzel gidiyor haytaım düzene girdi ilk önce papaz büyüsü çalışması yaptırmıştım çok iyi sekilde sonuçlandı hocamdna Allah razı olsun bu konuda bana çok destekçi oldu hakkını ödeyemem hocamın

 • gerçek papaz büyüsü

  (Eylül 17, 2017 - 11:12 am)

  Gerçek papaz büyüsü yapan tek medyum bence Medyum Fırat hocadır medyum Fırat hoca çok iyi bir medyum tavsiye ederim arkadaşlar

 • FERDA

  (Eylül 22, 2017 - 9:11 am)

  medyum fırat hocam methinizi taa trabzondan duydum ve size yazıyorum sizden destek ve yardım isityorum sıkıntılarım var bana yardımcı olabilirmisiniz acba

 • HAYRETTİN

  (Ekim 1, 2017 - 1:10 pm)

  HOCAM MERHABA BENDE SİZE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN NE GEREKLİ NELER İSTİYORSUNUZ NE KADAR SÜREDE SONUC ALINIYOR ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM LÜTFEN BENİMDE SORUMU CEVAPLAYIN

 • GİZEM

  (Ekim 2, 2017 - 4:09 pm)

  Papaz büyüsü için araştırma yapıyordum Fırat Hocayı buldum ilk başlarda bende çok emin değildim bu büyünün tutacağından ama Medyum Fırat hoca çok başarılı bir medyum eşimin ailesi bana büyüsü yaptırmıştı heö bu büyüyü bozdu hemde onlara karşı bana koruma büyüsü yaptı daha sonra papaz büyüsü yaparak onları benden uzaklaştırdı hocamın yardımıyla kötü insanlardan kurtuldum onun sayesinde

 • İSTANBUL MEDYUM ARIYORUM

  (Ekim 5, 2017 - 5:08 pm)

  istanbul medyumlar arasında en iyi medyumu bulmak istiyorum medyumlar arasındaki en iyi medyum kim ise onu bulmak istiyorum yardım edin arkadaşalr

 • ÇOK DERTLİYİM

  (Ekim 6, 2017 - 9:07 am)

  Medyum fırat hocam ile çalıştığım için çok mutluyum medyum fırat hoca diğer medyumlardan çok farklı birri ve her zaman sizi destekliyor buda kendinize güvenmenize yardımcı oluyor medyum fırat hoca gibi yok çok teşekkür ederim hocam sizelere beni hiçbir zmaan yalnız bırakmadığınız ve o kadar işiniz arasında benimle ilgilendiğiniz için sağolun

 • ESLEM

  (Ekim 10, 2017 - 1:06 pm)

  Fırat Hocam ile papaz büyüsü yaptırmıştım, işlem tam da hocamın tahmin ettiği sürede sonuç verdi. Olumlu sonuç verdiği için papaz büyüsü ile ilgili hem inancım arttı hem de medyum arayan herkesi Medyum fırat Hocama tavsiye ediyorum.

 • FURKAN

  (Ekim 15, 2017 - 2:06 pm)

  Hocam Papaz Büyüsü yapıyor musunuz? kaç günde sonuç alırız ?

 • EMİNE - YARDIM

  (Ekim 16, 2017 - 12:05 pm)

  Psikolojim çok bozuk çocuk sahibi olmak isityorum hamile kalıyorum ve sürekli bebeklerim 2.ayında düşüyor ne yapacağımı bilemiyorum doktorlar araştırıyorlar ama birşey bulamıyorlar çok kötü durumdayım hocam sizden yardım istiyorum

 • NURAY

  (Ekim 17, 2017 - 10:04 pm)

  Merhaba Hocam papaz büyüsü için bir arkadaşım sizi tavsiye etti, bu papaz büyüsü konusunda tecrübeli olduğunuzdan bahsetti. Dün gece 0539 653 35 01 numaralı telefondan aradım ama saat geçti ulaşamadım, geri dönersiniz diye bekliyorum hocam.

 • NEŞE

  (Ekim 19, 2017 - 7:55 pm)

  Medyum ile Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum papaz büyüsü yaptırmam için neler gerekiyor

  • PAPAZ BÜYÜSÜ

   (Ekim 18, 2017 - 8:44 pm)

   Bunun için medyum fırat hocayı araman gerek arkadaşım o sana neler gerektiğini söylüyor çünkü her kişiye göre değişiyor bu işlem 0539 653 35 01 numarası ara bir konuş

 • NAZ

  (Ekim 20, 2017 - 2:03 pm)

  Etkili papaz büyüsü yapan bir medyum arıyorum arkadaşlar, Fırat Hoca’nın da papaz büyüsü konusunda başarılı olduğunu bir iki blog sitesinde okudum. Sizin tavsiyeniz nedir, % 80 kararım fırat hoca ile çalışmak ama aramaya çekiniyorum.

 • MEDYUM FIRAT HOCAM

  (Ekim 22, 2017 - 8:44 am)

  medyum fırat hocama buradan teşekkür etmek istiyorum beni oğluma kavuşturup sevaba giren medyum fırat hocama binlerce kez teşekkürler oğlum yoldan çıkmıştı hem çok kötü arkadaşları vardı hemde madde bağımlısı olmuştu artık çarelerimin tükendiği anda medyum fırat hocama geldim ve oğlum için ondan yarıdm isteidm oda önce oğluma bakım yaptı ve arkadşalarının kurbanı olduğunu söyledi onu arkdaşlarından soğutup evine bağladı evine bağlanınca zaten biraz biraz kötü alışkanlıklarından kurtulmaya başladı bu olanlar kolay olmadı aylar sürdü belki ama sabrımıza direnişime değdi şuan oğlum evinde ve mutlu huzurluyuz hocama buradan yapmış olduğu herşey için teşekkür ederim teşekkür etmek az gelir ama diyecke başka güzel sşey bulamıyorum çok çok sağolun hocam sizler olmasanız biz napardık

 • MEDYUM

  (Ekim 23, 2017 - 8:02 pm)

  Eşimin tuhaf hareketleri ve bana çok sert davranması sonucu internetten Medyum fırat Hoca’yı buldum. 0539 653 35 01 bu telefon numarasından aradım görüştük. sabahları eşim işe gittikçe aradım konuştum, durumu anlattım yaklaşık 1 ay sürdü çünkü geceleri eşim geldiği için birşey yapamıyordum. fırat hocamın dediklerini harfiyen uyguladım ve eşimin davranışları normale döndü. Birisi bize veya kocama papaz büyüsü yaptı ama kim olduğunu Fırat Hoca söyleyemem yoksa yuvan dağılacak boş ver onun başına gelecek kötülük var zaten dedi. Ben hocama minnettarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by